Вт, 19.03.2024, 07:52
Вітаю Вас Гість | RSS

Професійно-технічне училище №31 м.Полтава

Меню сайту
Наше опитування
З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?
Всего ответов: 287
Міні-чат
200
Вікіпедія
Наше опитування
Вам подобається наш сайт?
Всего ответов: 172

2015-2016 навчальний рік

"З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ"

   Навчання в групах училища розпочалося першим уроком під назвою "З Україною в серці".  Викладачі та майстри виробничого навчання разом з учнями мандрували сторінками історії нашої Батьківщини, її минувшини та сьогодення. Віддали пошану державним символам Украни, Героям, які захищають нашу багатостраждальну землю.        

Ми – українці, свободолюбивий освічений народ. 

Тож шануймося, бо ми того варті. І усе у нас буде добре! 

Слава Україні! Героям Слава!


"ЗУСТРІЧ ВОЇНІВ, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЯ НА РІДНУ ЗЕМЛЮ"

   5 вересня 2015 року на рідну землю повернулися бійці восьмої окремої авто-санітарної роти. На передовій вони пробули рік і два місяці. Вдома їм влаштували теплу зустріч сім'ї, друзі та близькі. З квітами, прапорами та жовто-синіми кульками на площі біля Полтавської облдержадміністрації вони вітали своїх героїв із поверненням.     Учні, які проживають у гуртожитку навчального закладу разом з вихователм Чегринець Тетяною Володимирівною також зустрічали наших захисників квітами та теплими словами.

"ПОЛТАВА ВИШИВАНА"

    19 вересня з нагоди відзначення Дня міста, 72-ї річниці визволення м. Полтава від німецько-фашистських загарбників учні та педагогічний колектив училища приєдналися до святкової ходи, яка розпочалася біля Соборної площі. Піднесена атмосфера перепліталась з гордістю за вікові українські традиції, за незламний козацький дух та з усвідомленням, що ми УКРАЇНЦІ!

"ПОВЕРНЕННЯ ГЕРОЇВ"

    19 вересня Полтава зустрічала демобілізованих 8-ї автосанітарної роти. Усього в ній 136 санітарів, які перекривали два з половиною сектори АТО, тобто половину фронту. Два тижні тому додому повернулися 37 бійців, цього разу – 36.   І на цей раз ми не залишились осторонь. Учні, які проживають в гуртожитку, разом з вихователем Чегринець Тетяною Володимирівною зустрічали українських воїнів квітами та словами вдячності.

"УРОКИ МУЖНОСТІ"

     З нагоди відзначення  Дня партизанської слави та 72-ї річниці визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників 22 вересня у навчальному закладі пройшли Уроки мужності, на які були запрошені ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій та діти війни.

"КОНКУРС КОМПОЗИЦІЙ ТА СТІНГАЗЕТ"

    У кінці вересня в училищі пройшов конкурс композицій та стінгазет до Дня міста Полтава. У конкурсі приймали участь учні І та ІІ курсу, які проявили творчість та фантазію під час створення композицій та їх представлення. Оцінювало роботи журі, яке складалось зі старост груп.

"ТИЖДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ"

    У рамках тижня національно-патріотичного виховання, який пройшов у навчальному закладі з 12.10 по 18.10.15 року, було заплановано та проведено багато різноманітніх заходів.   Учні І та ІІ курсу прийняли активну участь у акції "Напиши листа солдату", з великим задоволенням  та глибокими почуттями віднеслись до написання творів на тему "Що для мене патріотизм?"  та підготовці малюнків до Дня захисника України на тему "Україна моїми очима" (відповідальні - викладач Невідома Катерина Володимирівна, викладач Сорокіна Тетяна Вадимівна).  

    Бібліотекар Небесна Ольга Павлівна представила книжкову виставку «Мужність і відвага крізь покоління».

    Під керівництвом викладача Сорокіної Тетяни Вадимівни та Кривобока Володимира Олександровича учні навчальних груп виготовляли листівки і браслети для учасників АТО та ветеранів війни. Бібліотекар Небесна Ольга Павлівна оформлила інформаційний стенд  «14 жовтня – День захисника України».

    Викладач Невідома Катерина Володимирівна провела виховну годину «Народ мій є! Народ мій завжди буде!» та  годину спілкування «Моя Полтавщина – мій рідний край»   (групи №25, 15)         

    Виховні години в групах присвячені Дню захисника України   з учнями І та ІІ курсу  13 жовтня провели майстри виробничого навчання та класні керівники.

   13 жовтня пройшов бібліотечний урок «Читай українське» та показ документального фільма «Про українську військову звитягу» для учнів, які проживають у гуртожитку.     (Бібліотекар Небесна Ольга Павлівна)   15.10.2015 року пройшло інформування в групах на тему «Революція на граніті. Перший майдан». Групи І і ІІ курсу.      

    Відкриту виховну годину «Козацька доля – степ та воля» 15 жовтня підготувала та провела майстер виробничого навчання Кибкало Людмила Володимирівна разом з учнями групи №14.       

    15.10.2015 року - година спілкування «Одна Батьківщина і двох не буває»   (група14,  викладач Невідома Катерина Володимирівна).       

 20 жовтня відбулась зустріч із бійцем 93 окремої механізованої бригади Крєчєтовим Олександром Сергійовичом під позивним "Ворскла" з ініціативи викладачів Невідомої Катерини  Володимирівни та Стариченко Ольги Валентинівни. Учні з цікавістю слухали розповіді про бойові дії на Сході, дивились фотокартки, змогли побачити на власні очі каску бійця та уламок граду.      
 

"ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ"

     10 листопада 2015 року в актовій залі навчального закладу пройшла відкрита виховна година на тему  "9 листопада - День української писемності та мови", яку провела майстер виробничого навчання з професії "Кравець" Харько Олена Миколаївна разом з учнями групи №21.    Метою виховного заходу було ознайомлення учнів з виникненням писемності, доведення, що рідна мова - це духовна святиня народу, найбільший скарб, розширення словникового запасу учнів та поглиблення почуття гідності підростаючого покоління.   Під час проведення були використані такі засоби, як мультимедійна презентація, показ відеороликів та історичний екскурс в минуле.   Для підтримання українських традицій учні під кервництвом майстра виробничого навчання пошили сукні з українських хусток. 

"НОВЕ ЖИТТЯ БАБУСИНОЇ ХУСТКИ"

   У рамках вивчення досвіду викладача спецдисциплін Полішко Юлії Станіславівни  відбулось представлення дослідницького проекту "Нове життя бабусиної хустки".

"ТИЖДЕНЬ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ"

     З 16 по 21 листопада 2015 року у навчальному закладі пройшов тиждень, присвячений Дню Гідності та Свободи, під час якого відбулися такі заходи:   майстрами виробничого навчання та класними керівниками у групах було проведено виховні години на теми: «Тернистий шлях до свободи», «Вони пройшли крізь вогонь і зброю», «Слава Вам, герої».  

   Головою методичної комісії з виховної роботи та суспільних дисциплін Золотар Анною Володимирівною проведено конкурс-виставку малюнків на тему «Єдина країна». І місце -  учениця групи №17 Іщенко Анастасія. ІІ місце -  учениця групи №15 Лук’яненко Валерія; ІІІ місце -  учениця групи №15 Корнієнко Марина та учениця групи № 12 Ревут Марія.   Майстром виробничого навчання Явтушенко Мариною Михайлівною та викладачем Золотар Анною Володимирівною організовано покладання квітів до пам’ятного знака Небесній сотні з групами першого курсу №16 та другого курсу №24, 28.    Головою методичної комісії з виховної роботи та суспільних дисциплін Золотар Анною Володимирівною  в групі №18 проведено конкурс читання віршів на тему «Герої не вмирають».  І місце - Чередніченко Альона; ІІ місце - Горбань Карина та Литвиненко Анжела; ІІІ місце - зайняла Берсим Альона.  Вихователем гуртожитку Козленко Надією Леонідівною  проведено бесіду «21 листопада – День Гідності і Свободи» та переглянуто відеофільм з даної теми разом з учнями гуртожитку.

"ВЕЛИКИЙ ГОЛОД - ВІЧНИЙ ГРІХ"

    З метою вшанування пам'яті загиблих від Голодомору, поглиблення знань в учнів про голодомор як геноцид українського народу, виховання правильного ставлення до історії українського народу 27 листопада в навчальному закладі  було проведено низку Уроків пам'яті "З присвятою замордованим голодом..."


"СВІЧА ЖАЛОБИ"

    28 листопада 2015 року Україна і світ вшановували 82-і роковини Голодомору. О 16.00 відбулась загальнонаціональна хвилина мовчання та початок акції “Запали свічку пам’яті” — коли українці в пам’ять про убитих геноцидом запалють свічки на вікнах своїх домівок.    Педагогічний колектив та учні навчального закладу теж не залишились осторонь та запалили свічки у вікнах домівок, щоб вшанувати пам'ять  мільонів загиблих у ті страшні роки...

"СКОРБНА ХОДА"

   28 листопада, у день пам'яті жертв голодомору (1932-1933) полтавці пройшли скорбною ходою від Театральної площі до Свято-Успенського кафедрального собору.  Вихователь гуртожитку Чегринець Тетяна Володимирівна разом з учнями також приєдналися до колонни, щоб вшанувати загиблих від геноциду.

"ЩЕДРИЙ ВЕЧІР"

  13 січня 2016 року в гуртожитку навчального закладу пройшла виховна година "Щедрий вечір", яку підготували та провели викладач Золотар Анна Володимирівна та бібліотекар Чепурна Альона Валеріївна.   Учні з цікавістю та захопленням слухали розповіді про обряди, звичаї українського народу. Особливо сподобалась історія  пісні "Щедрик".    Наприкінці заходу учні заспівали обрядових пісень та отримали солодощі.

   
 

Вхід
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
МОН ZNO PTOPO PTO IITZO PEDPRESA UZ POIPPO

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz
Адміністратор сайту: Кругліковська Надія Анатоліївна