Нд, 21.10.2018, 16:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Професійно-технічне училище №31 м.Полтава

Меню сайту
Наше опитування
З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?
Всего ответов: 216
Міні-чат
200
Вікіпедія
Наше опитування
Вам подобається наш сайт?
Всего ответов: 133
Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Тиждень з професії "Перукар"
10:49
Тиждень з професії "Перукар"

     З  08 по  12 жовтня 2018 року у навчальному закладі проходив 

тиждень з професії "Перукар".    

   8 жовтня відбулось відкриття тижня виставкою "Від поклику да професії" .

 

 У актовій залі навчального закладу проведено відкритий виховний захід "Моделювання зачісок на довгому волоссі" (викладач спецдисциплін Міщенко Наталія Олександрівна).  

   9 жовтня  пройшов відкритий урок "Виконання модельних жіночих стрижок" (майстер виробничого навчання Король Жанна Іванівна). 

 

 

   У бібліотеці навчального закладу викладач спецдисциплін Міщенко Наталія Олександрівна та бібліотекар Кінь Наталія Петрівна організували виставку-експозицію «Перукар – творча професія».

  

  10 жовтня у вестибюлі навчального закладу оформлено виставку малюнків "Перукар - це митець", "Манікюр теж мистецтво" (викладач спецмалювання Сорокіна Тетяна Вадимівна та викладач спецдисциплін Міщенко Наталія Олександрівна).    

  11 жовтня пройшов конкурс фахової майстерності «Найкращий у професії «Перукар»» на кращу сучасну зачіску з використанням елементів історичних епох серед учнів І та ІІ  курсу.  Конкурс складався з теоретичної та практичної частин.

 Бажаючих показати свої вміння та здібності, довести власну конкурентоспроможність виявилося 15 учнів.

           

         

   Оцінювало роботу конкурсантів  компетентне журі в складі: голова журі - Лісіна Ж. М., перукар - модельєр, голова правління громадської організації «Інноваційні технології ХХІ сторіччя»; члени журі -  Білогубцева О.М.  – директор перукарні «Калина» та Тазберг Л.В.  – директор перукарні «Ахтамар».

  

 Переможцями стали:

Євдокімова Альбертіна, група №25 (майстер в/н Король Ж.І.) - Гран-прі

   

Кащенко Тетяна, група №25 (майстер в/н Король Ж.І.) - І місце  

  

Філіпова Валерія, група №24 (майстер в/н Лідова З.В.) - ІІ місце

  

Бражник Анна, група №16 (майстер в/н Череватенко Н.Д.) - ІІІ місце  

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів та творчого натхнення!   

Переглядів: 41 | Додав: ptu31_poltava | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Вхід
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
МОН ZNO PTOPO PTO IITZO PEDPRESA UZ POIPPO

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz
Адміністратор сайту: Кругліковська Надія Анатоліївна